Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu 2003 yılından günümüze , müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımıyla gelişimini sürdürmekle birlikte ;  ‘ Sanatsal malzeme - Kırtasiye - Hobi ve Maket ‘ ürünlerinin tedariği ve ' Tuval - Şovale imalatı ' alanında sunduğumuz hizmeti yaygınlaştırmak suretiyle değişmez bir partner olma misyonunu gerçekleştirmeye devam etmektedir

2005 yılında  Tuval ve Şovale üretimi yapabilmek adına üretim tesisimizi faaliyete geçirerek imalat sektörüne girdik.

İlk şubemiz ile başlamış olduğumuz mağazacılık faaliyetimize Müşteri kitlemize daha büyük bir mekanda ve bol çeşit ile buluşturmak için şubeleşmeye giderek  2. mağazamızı 2015 yılında açtık.

Şubeleşmemiz ile birlikte başka illerde ikamet eden veyahut mağazalarımıza gelebilme imkanı olmayan değerli sanatseverlerimizinde sunmuş olduğumuz hizmetlerimize ulaşabilmesi adına www.balsanatmarket.com adlı online alışveriş ( e-ticaret ) sitemizi  satışa açtık.

Tüm bu çalışmalar doğrultusunda ülkemizde Sanatsal malzeme - Kırtasiye - Hobi ve Maket ‘ ürünlerinin tedariği ve ' Tuval - Şovale imalatı ' alanında kaliteli hizmet ve uygun fiyat ekolü ile yolumuza güvenilir adımlarla ilerlemekteyiz.

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır